Top

KONSULTACJE

KONSULTACJE

Konsultacje i przygotowanie projektu, oferujemy trzy pakiety usług projektowych.

WYPOSAŻENIE

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie kuchni w najwyższej jakości meble, płytki, blaty, sprzęt AGD, zlewy, krany, oświetlenie, akcesoria i okucia meblowe – wszystko w jednym miejscu.

PRODUKCJA

PRODUKCJA

Produkcja mebli zgodnie z projektem – własne zaplecze produkcyjne.

TRANSPORT I MONTAŻ

TRANSPORT I MONTAŻ

Transport do klienta. Montaż mebli, oświetlenia i urządzeń AGD. Regulacja mebli po upływie 2 miesięcy od montażu.

Pomysłodawcą idei „Kuchnie Świata od projektu do efektu” jest KIM Sp. z o.o. Zajmujemy się produkcją mebli na indywidualne zamówienia od ponad 20 lat.

Głównym celem przyświecającym działalności KIM Sp. z o.o. jest rzetelna, fachowa i kompleksowa obsługa klienta. Nasz doradca pomoże zaplanować, zaprojektować, zamówić każdy rodzaj mebla, jak również zakupić materiały budowlane i wykończeniowe do Twojej inwestycji. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym.
Wspieramy również profesjonalnych stolarzy w realizacji ich zamówień. Współpracujemy z grupą sprawdzonych projektantów i architektów, dzięki czemu sprawnie definiujemy ewentualne błędy w dokumentacji projektowej i przewidujemy problemy na etapie montażu.

500+ PROJEKTÓW
W CAŁEJ POLSCE

20 lat profesjonalizacji

Ze względu na wysoki poziom zróżnicowania zamówień, wycena oraz czas realizacji ustalane są indywidualnie. Produkty niedostępne w ciągłej sprzedaży, sprowadzamy dla klienta na zamówienie.

Produkcja mebli na indywidualne zamówienia od ponad 20 lat.
Własny park maszynowy i zaplecze magazynowe.

PRODUKCJA KUCHNI
0
PRODUKCJA MEBLI
0
STOLARKA
0